logo IJL
logo ERASMUS
logo MASTERS
logo IMS
logo GDANSK

Kalendarz startów
DataNazwa zawodówRocznikiMiejscowośćInformacje
31.07-01.08Puchar Europy EJUJuniorBukareszt
14-15.08Puchar Europy EJUJuniorSt Petersburg
17-19.08Mistrzostwa Europy Junior Mł.Junior Mł.Ryga
09-12.09Mistrzostwa Europy JuniorówJuniorLuksemburg
18.09X Grizzly Judo CupDzieciGdańsk ZSO nr2KJ GRIZZLY
18.09Międzynarodowy Turniej Judo im. Zbigniewa KwiatkowskiegoMłodzik
2008-09
2010-11
SłupskTS Gryf
19.09KONGRES WYBORCZYWarszawaPZ Judo
19.09IV Mistrzostwa Pomorza Weteranów w JudoWeteraniGdańsk ZSO nr2KJ GRIZZLY
25.09Warsaw Judo Open (Puchar Polski)MłodzikWarszawaUKJ Ryś W-wa
25.09XI Żukovia Judo CupMłodzik
Dzieci
ŻukowoGKS Żukowo
26.09Warsaw Judo Open (Puchar Polski)Junior
Junior Mł.
WarszawaUKJ Ryś W-wa
27-28.09Randori MiędzynarodoweWarszawaUKJ Ryś W-wa
01-02.10Mistrzostwa PolskiSeniorOpoleOZJ
03.10Drużynowe Mistrzostwa Polski (mixed)SeniorOpoleOZJ
09.10XXIV Drużynowy Turniej Dzieci w Judo2008-09
2010-11
GdyniaUKS Galeon Gdynia
09-10.10International Judo League2007-08
2009-10
2011-13
WarszawaLegia Warszawa
10.10Turniej Międzynarodowy im. Tadeusza Naskręta (Puchar Polski)JuniorSochaczewUKS Orkan Sochaczew
16-17.10Puchar PZ JudoU-12
U14
WarszawaPZ Judo
23.10Międzywojewódzkie Mistrzostwa MłodzikówMłodzikKoszalin
23-24.10XI Memoriał Jigoro Kano (International Judo League)2007-08
2009-10
2011-13
PoznańAkademia Judo Poznań
23-24.10Puchar Europy EJUJunior Mł.Koper SLO
23-24.10Międzynarodowe Randori z okazji 20 lecia Kodokan SzczecinSzczecinKodokan Szczecin
05-07.11Mistrzostwa Europy MłodzieżyMłodzież
06.11Memoriał im. Józefa Wiśniewskiego (Puchar Polski)Junior Mł.BytomCzarni Bytom
6.11Festiwal Judo Dzieci2007-08
2009-10
2011-12
tylko chłopcy
GrudziądzUKS Olimpia Grudziądz
06-07.11Międzynarodowy Camp z okazji 20 lecia Kodokan SzczecinSzczecinKodokan Szczecin
14.11XXX Turniej Judo im. Antoniego Reitera (International Judo League)2007-08
2009-10
2011-13
GdańskUKS Conrad Gdansk
14-15.11Drużynowe MP WojewództwJunior Mł.PZJudo
13.11XXIX Mistrzostwa Pomorza w JudoDzieciGdyniaWKS Flota
13.11Mistrzostwa woj. Kujawsko - Pomorskiego2008-09
2010-11
BydgoszczUKS 10 Bydgoszcz
13.11Mini Judo Cup Dzieci2012-13
2014-15
BydgoszczUKS 10 Bydgoszcz
13.11Drużynowe MP WojewództwMłodzikPZJudo
13.11Puchar Europy EJUJunior Mł.Gyor HUN
20.11Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy (Puchar Polski)Junior Mł.OleśnicaKS JUDO Tigers
21.11Międzynarodowe Mistrzostwa Oleśnicy (Puchar Polski)JuniorOleśnicaKS JUDO Tigers
22-24.11Randori MiędzynarodoweJunior
Junior Mł.
OleśnicaKS JUDO Tigers
27-28.11Mistrzostwa PolskiMłodzikPiłaUKS 6 Piła
04.12Gdańskie LwyDzieciGdańskAZS AWFiS
04-05.12XXX Turniej Judo im. Antoniego Reitera (International Judo League)2007-08
2009-10
2011-13
OpoleAZS Judo Opole
11.12Otwarte Mistrzostwa woj. Kujawsko - Pomorskiego MłodzikówMłodzikSzubinLKS Szubin
11.12Turniej o Puchar Burmistrza Szubina DzieciDzieciSzubinLKS Szubin